CAIRE AirSep NewLife Intensity, profesyonel sağlık kuruluşları ve evde kullanım için tasarlanmış yüksek kapasiteli, güvenilir bir oksijen konsantratörüdür. CAIRE'ın dünya çapında tanınan kalitesi ve dayanıklılığı ile kesintisiz oksijen tedavisi sunar.
Oksijen Debisi
1-10 Lt/dk
Oksijen Püritesi
%93 ± %3
Gürültü Seviyesi
≤ 55 dB
Güç Tüketimi
590W
CAIRE AirSep NewLife Intensity'in detaylı teknik özellikleri ve performans değerleri
1-10 litre/dakika ayarlanabilir oksijen çıkışı, yoğun bakım ihtiyaçlarını karşılar.
%93 ± %3 oksijen saflığı, sürekli ve stabil oksijen tedariği sağlar.
Düşük gürültü seviyesi ile konforlu kullanım, hastane ortamları için ideal.
Sürekli kullanım için optimize edilmiş, uzun süreli güvenilir çalışma.
Aşırı ısınma ve basınç koruma sistemleri ile güvenli kullanım.
CAIRE markasının dünya çapında tanınan kalitesi ve güvenilirliği.
| Model | CAIRE AirSep NewLife Intensity |
| Oksijen Çıkışı | 1-10 L/dk |
| Oksijen Püritesi | %93 ± %3 |
| Gürültü Seviyesi | ≤ 55 dB |
| Güç Tüketimi | 590W |
| Çalışma Voltajı | 220V / 50Hz |
| Ağırlık | ~26 kg |
| Boyutlar | 70 x 42 x 37 cm |
| Garanti | 3 Yıl |
CAIRE AirSep NewLife Intensity oksijen konsantratörünün kullanıldığı başlıca alanlar
Yoğun bakım ve servis ünitelerinde sürekli oksijen desteği için.
Tanı ve tedavi süreçlerinde yardımcı oksijen kaynağı olarak.
İleri düzey KOAH hastalarında yüksek akışlı oksijen desteği.
Kardiyak ve pulmoner rehabilitasyon programlarında destekleyici tedavi.
Kronik solunum hastalıkları olan hastalar için evde sürekli tedavi.
Acil müdahale ve transport süreçlerinde yedek oksijen kaynağı.
Önemli: Oksijen tedavisi mutlaka bir hekim kontrolünde başlatılmalı ve takip edilmelidir.
Dünya çapında güvenilen premium kalite
CAIRE, oksijen konsantratörü üretiminde dünya lideri. FDA ve CE sertifikalı.
Dayanıklı kompresörü sayesinde 24 saat kesintisiz çalışma kapasitesine sahiptir.
3 yıl üretici garantisi ile uzun vadeli güvence.
Kullanıcı tarafından kolayca temizlenebilir filtreler ve basit bakım gereksinimleri.
Medilife Solunum olarak, CAIRE AirSep NewLife Intensity oksijen konsantratörünü güvenle sunuyoruz.
Tüm cihazlarımız 3 yıl üretici garantisi ile satılır.
İzmir ve Türkiye genelinde aynı gün kargo imkanı.
Kullanım sürecinde her zaman yanınızdayız.